رضایت مشتریان از بانه اورجینال

با رایج تر شدن خریدهای اینترنتی از مباحث مهمی که دغدغه بیشتر خریداران است. اطمینان حاصل کردن از اعتبار فروشگاه اینترنتی و همچنین اعتبار سایت است. مهمم ترین معیار اعتبار فروشگاه اینترنتی نماد اعتماد آن شرکت و در مرحله بعد رضایت مشتریان است که در واتساب میتونید پیام بدین براتون ارسال بشه ، که دلیلی بر اعتماد راحت تر افراد می شود. فروشگاه بانه اورجینال با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و صحیح و سالم و در سریع ترین زمان کالای خریداری شده خود را تحویل گرفته اند و پرداخت درب منزل بودن (برای بعضی کالاها) سایت که یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در خصوص فروش لوازم خانگی می باشد.

نماد اعتماد الکترونیک


وجود نماد الکترونیک در سایت، اعتبار آن را افزایش می دهد. چرا که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارائه می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی آن به اطلاعاتی درباره وب سایت و مالک آن به دست آورند. وب سایت هایی که دارای این نماد هستند وظیفه دارند به شکایات و مشکلات مشتریان خود نسبت به خرید آنلاین رسیدگی کنند، در غیر این صورت نماد الکترونیک آن ها لغو خواهد شد.

واریزی مشتریان بانه اورجینال

این فقط تعدادی از واریزی های مشتریان پیج اینستاگرامی بانه اورجینال هستش ، دوستانی که قصد فالو کردن پیج اینستاگرام ما رو دارن از طریق لینک زیر اقدام کنند.