مراحل نصب کردن ظرفشویی های ال جی و سامسونگ

امروز در فروشگاه بانه اورجینال می خواهیم ظرفشویی را ۴ مرحله آسان برای نصب ماشین ظرفشویی آنصب کنیم – ما کاملاً درک می کنیم که اکثر مردم برنامه کاری خود را تغییر می دهند تا منتظر نصاب بمانند. پس کار کردن خیلی بهتر است. ابتدا باید این کار انجام شود. در مقاله امروز فروشگاه اینترنتی بانه اورجینال، ما می خواهیم همه چیز به آرامی پیش برود تا در وقت شما

مراحل نصب کردن ظرفشویی بصورت تصویری

به منظور نصب کردن ظرفشویی و تا آمدن نصاب به محصل نصب ظرفشویی شما میتوانید یکسری کارها را زودتر انجام بدین، ما این مراحل را بصورت مختصر در ۴ مرحله برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

این مراحل کاری تا قبل از آمدن نصابهای محترم شرکت گارانتی ظرفشویی انجام بدین

۱- اندازگیری و مقایس سایز جای نصب ظرفشویی

عرض ماشین ظرفشویی فعلی خود را اندازه بگیرید. همچنین فاصله متر تا کف را اندازه بگیرید.

این اطلاعات را در اختیار توزیع کننده خود قرار دهید تا بتواند ابعاد ماشین ظرفشویی جدید شما را طبق اطلاعات ارائه شده بررسی کند. در پایان؛ اگر یک ماشین ظرفشویی قدیمی اروپایی را با مدل آمریکایی جایگزین می کنید. ممکن است محصول جدید با کابینت شما مناسب نباشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ظرفشویی در بانه را از ایتجا بخوانید…

 

۲- خرید قطعات و تجهیزات مناسب برای نصب ماشین ظرفشویی

در گذشته؛ ماشین ظرفشویی دارای قطعات نصب شده است، در طول سالهای اخیر برای پایین نگه داشتن هزینه ها، سازندگان از تهیه قطعات نصب خودداری کرده اند.

قطعات ضروری مانند شلنگ خروجی آب و سیم برق در بسته اصلی موجود نمی باشد به همین دلیل، لطفا قبل از نصب؛ یک کیت قطعات عمومی را سفارش دهید، برای مدل های بعد از ۲۰۱۹ ماشین ظرفشویی بوش یا ماشین ظرفشویی میلا؛ شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. این ماشین ظرفشویی مجهز به سیم برق و شیلنگ های پیشرفته ورودی و خروجی آب برای تشخیص نشت آب است.

 

۳- پیدا کردن و بررسی شیر قطع و وصل آب

اگر در آپارتمانی یا خانه ای قدیمی زندگی می کنید؛ این مرحله به کمک شما خواهد آمد بررسی کنید که شیر قطع و وصل آب در زیر سینک ظرفشویی یا کابینت نزدیک قرار گرفته است مطمئن شوید که شیر قطع و وصل آب بدون خوردگی و در شرایط خوبی قرار دارد و برای اتصال به هیچگونه تغییر لوله کشی نیاز ندارد.

 

نصاب با اطلاع از وضعیت شیر ​​قطع کننده آب، قطعات لازم را می آورد. در این صورت هزینه کل نصب را خواهید دانست و در آخرین لحظه تعجب نخواهید کرد. برخی از آپارتمان های قدیمی شیر آب ندارند و ممکن است نیاز به تهیه آن داشته باشید.

در نهایت، اگر نمی توانید شیر آب زیر سینک یا پیشخوان را ببینید، نگران نباشید نصاب های حرفه ای معمولا شیرهای قطع کننده را برای جلوگیری از نشتی حمل می کنند. آنها معمولا برای تعویض سوپاپ هزینه اضافی دریافت می کنند.

 

برخی دیگر از مقاله ها و محصولات ما در مورد ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *