تلویزیون چند اینچ بخرم؟ + راهنمای خرید

امروز میخواهیم نگاهی ویژه داشته باشیم ببینم که مردم دنبال چه سایز از تلویزیونی هستند با ما تا آخر این مقاله همراه باشید. تلویزیون یک وسیله ای بسیار مهم در خرید هر خانه میباشد.در بازار تلویزیون بانه انواع مدلها و برندهای های مختلفی وجود هستش که در انتخاب بهترین تلویزیون سخت میشه به اصظلاح مشتری کاملا سر درگم میشه که چه سایز از تلویزیونی و همچنین چه برندی رو انتخاب کنه ، مهمترین 20برندهای تلویزیون به ترتیب سونی ، ال جی و سامسونگ هستش که جدید در سال 2021 تلویزیون های شیاومی هم پا به عرصه گذاشته اند. حال میخواهم در فروشگاه بانه اورجینال شما را در انتخاب تلویزیون چند اینچی بخرم ؟ شما رو آگاه کنیم.

در اتخاب و گزینش تلویزیون بر اساس متراژ باید دقت به خرج داد چرا که این محصول میتواند ظاهر منزل شما را زیباتر کند. دوستان عزیزی که درباره تلویزیون هیچ اطلاعاتی ندارند از اول باید بگم که دنبال راهنمای خرید تلویزیون در بانه باشید تا بهترین تلویزیون رو خریداری کنید.

معیار خرید تلویزیون بر اساس سایز

شما باید با توجه به محیطی که در آن زندگی میکنید. تلویزیونی را انتخاب کنید که بر اساس قیمت و همچنین مهمتر از همه موقعیت کافی داشته باشید تا تلویزیون در موقعیت مناسب خود قرار بگیرد، نه بزرگ باشد نه کوچیک!

فروش و قیمت تلویزیون بانه 09906267912 – 09185324228

سایز تلویزیون بر اساس متراژ

سایز تلویزیون  حداقل فاصله ی توصیه شده برای کیفیت 4K حداقل فاصله ی توصیه شده برای کیفیت1080P 
40 اینچ 1 متر  2 متر
42 اینچ 1.5 متر  2.5 متر 
48 اینچ 1.80 متر  2.80 متر 
50 اینچ 2 متر 3 متر 
55 اینچ 2.5 متر  3.5 متر 
60 اینچ 2.80 متر  3.80 متر
65 اینچ 3 متر  4 متر 
75 اینچ  3.5 متر  4.5 متر 

نحوه انتخاب تلویزیون چند اینچ

به چه اندازه تلویزیون نیاز دارم؟ با بزرگتر شدن تلویزیون ها ، درک اینکه چه اندازه هایی برای اتاق مناسب ترند ، در تصمیم گیری هوشمندانه برای خرید اهمیت بیشتری پیدا می کند. ما اغلب در مورد تلویزیون های مورد علاقه خود صحبت می کنیم ، اما تلویزیون عالی بیشتر از کیفیت تصویر و ویژگی های هوشمند است. بهترین تلویزیون نیز تلویزیونی است که متناسب با خانه شما باشد ، خواه یک آپارتمان کوچک باشد یا یک خانه بزرگ با سینمای خانگی.

قوانین ابتدایی برای تلویزیون های قدیمی 1080p همانند مجموعه های کنونی 4K نیست. و همانطور که تلویزیون های 65 اینچی 4K به یک امر عادی تبدیل می شوند و مدل های بزرگتر 75 تا 85 اینچی از قیمت مناسب تری برخوردار می شوند ، درک اینکه تلویزیون جدید شما در کجا قرار می گیرد یک چالش محسوب می شود. بسیاری از افراد حتی با در نظر گرفتن اتاقی که در آن قرار دارد یک تلویزیون جدید خریداری می کنند ، با این فرض که هر تلویزیونی در همان نقطه ای که مجموعه قدیمی آنها در آن قرار دارد کار خواهد کرد. بهترین ، و اینکه آیا شما واقعاً صفحه نمایش بزرگتری می خواهید.

بنابراین تلویزیون چند اینچ بخرم؟ ، قبل از خرید تلویزیون بعدی خود ، در اینجا نحوه تعیین بهترین اندازه برای نیازهای شما آورده شده است. این راهنما در نظر گرفته شده است تا به شما در تهیه تلویزیون اصلی و خانوادگی کمک کند ، اما همان اصول برای اتاق خواب ، اتاق و دفتر کار شما مفید خواهد بود.

تلویزیون سایز چند اینچ بخریم؟

اندازه صفحه را بفهمید. صفحه های تلویزیون از گوشه ای به گوشه دیگر مورب اندازه گیری می شوند ، بنابراین یک تلویزیون 65 اینچی به عرض 55 اینچ نزدیکتر است.

وضوح خود را بدانید. تلویزیون های امروز سه گزینه با وضوح 1080p ، 4K و 8K را ارائه می دهند. ما تقریباً همه را برای همه 4K توصیه می کنیم ، اما وضوح صفحه نمایش نزدیک بودن شما به یک مجموعه و گران بودن آن را تغییر می دهد.

اندازه و موقعیت اتاق را مشخص کنید. اتاق ها برای قرار دادن تلویزیون های بزرگتر بزرگتر نمی شوند ، بنابراین اندازه مناسب فضای خود را پیدا کنید.

اندازه و وضوح صفحه

تلویزیون چند اینچ بخرم؟ ، ابتدا به یاد داشته باشید که صفحه های تلویزیون به صورت مورب اندازه گیری می شوند. بنابراین یک صفحه نمایش 55 اینچی از یک گوشه بالا تا گوشه پایین مقابل 55 اینچ اندازه دارد. اما ابعاد واقعی متفاوت خواهد بود ، تقریباً 49 اینچ عرض و 29 اینچ طول.

در اینجا عرض کنم که بهترین و پرفروشترین تلویزیون های سامسونگ را در این لینک بخوانید.

بعد ، شما باید وضوح تلویزیون را در نظر بگیرید. این به این دلیل است که هرچه رزولوشن بالاتر باشد ، می توانید نزدیکتر بنشینید تا متوجه پیکسل شدن تصویر شوید. این بدان معناست که شما می توانید به تلویزیون 4K (2160 3840) نسبت به تلویزیون 1080p نزدیکتر بنشینید. این یک عامل مهم است که باید هنگام اندازه گیری صفحه به فکر بیفتید. از آنجا که می توانید به یک مجموعه 4K نزدیکتر بنشینید ، برای پر کردن میدان دید خود مانند تلویزیون 1080p نیازی به تهیه تلویزیون بزرگ ندارید. شما همچنین بهترین تلویزیون 55 اینچ را میتوانید اینجا بخوانید.

تلویزیون چند اینچ بخرم؟

اتاقی را در نظر بگیرید که تلویزیون در آن نشسته است. تا زمانی که مبلمان موجود در آن اتاق به طور دائمی به زمین متصل نباشد – و شما مایلید آن را جابجا کنید – در اندازه تلویزیون که می توانید انعطاف پذیری داشته باشید.

همچنین این سال وجود دارد که آیا شما می خواهید تلویزیون را با استفاده از پایه موجود تنظیم کنید یا از یک دیوار برای آویزان کردن آن استفاده کنید. با استفاده از پایه موجود برای تنظیم تلویزیون روی میز یا واحد سرگرمی ، مجموعه را نزدیکتر به بیننده قرار می دهد و فاصله دید را کوتاه می کند. حتماً عمق پایه تلویزیون و هر مبلی را که قصد نصب آن را دارید ، حساب کنید. برخی از مجموعه ها دارای پایه های باریک هستند ، اما برخی دیگر ، مانند مدل 65 اینچی که در بررسی LG CX OLED ما دیده می شود ، با پایه متصل تقریباً 10 اینچ عقب می روند. در مقابل ، مدل 55 اینچی از مدل TCL 4 Series Roku TV (55S425) با وجود تلویزیون دارای شاسی ضخیم تر ، فقط 8 اینچ عمق دارد.

از طرف دیگر ، آویختن تلویزیون روی دیوار می تواند یک فوت یا بیشتر به فاصله قابل مشاهده اضافه کند ، که می تواند تفاوت بین تلویزیون 60 اینچی و مدل 72 اینچی باشد. بسته به نوع نصب شما و ضخامت تلویزیون ، صفحه نمایش شما هنوز چند اینچ از دیوار می نشیند ، اما مشخصات آن از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است. برخی از آنها ، مانند تلویزیون قاب تلویزیون سامسونگ و LG GX GLE OLED به گونه ای طراحی شده اند که بر روی دیوار قرار می گیرند ، اما اکثر آنها هنوز هم برای قرار دادن سخت افزار نصب شده به فضای کمی نیاز دارند.

2 دیدگاه برای “تلویزیون چند اینچ بخرم؟ پرفروش ترین سایز تلویزیون

  1. اشتراک‌ها: راهنمای خرید تلویزیون از بانه - چند نکته مهم در خرید تلویزیون

  2. اشتراک‌ها: نکات مهم و کلیدی در خرید تلویزیون + چند مدل تلویزیون خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی 09906267912 - 09185324228